Żeglarstwo na Dąbku

Żeglarstwo

Przeżyj wspaniałą przygodę na jeziorze Augustowskim i wyrusz w rejs żaglówką. Mamy w swojej ofercie zarówno propozycje dla początkujących jak i dla doświadczonych żeglarzy.

Szkoła żeglarstwa w Augustowie na przystani Dąbek to świetnie miejsce, by postawić pierwsze kroki w karierze żeglarskiej. Nasi wykwalifikowani instruktorzy nauczą Cię podstawowych technik i zagwarantują, że będziesz sprawnie i bezpiecznie sterował łodzią.

Pływanie ze sternikiem

Podziwiaj piękne widoki jeziora Augustowskiego pod opieką doświadczonego sternika. Zabierze on was na wycieczkę z przepięknymi widokami, a także opowie wiele ciekawostek i niesamowitych historii z augustowskich jezior.

Wynajem sprzętu

Wynajmij żaglówkę i sam stań za sterami. Podziwiaj piękne krajobrazy i suń po jeziorze augustowskim, wykorzystując przyjemny i stabilny wiatr.

Dostępne łodzie:

  • Omega
  • Jacht kilowy
  • Optymist
  • Europa
  • Motorówka (moc 25 KM)

Szkoła żeglarstwa w Augustowie

LEKCJE DOSZKALAJĄCE

Jeśli czujesz się niepewnie i masz wątpliwości co do kierowania łodzią, zapraszamy na lekcje doszkalające w teorii oraz praktyce.

Lekcje dla młodzieży

Inaczej mówiąc szkoła charakteru dla młodzieży. Żeglarstwo uczy dyscypliny, organizacji, radzenia sobie w trudnych warunkach. Dzieci do 14 roku życia zapraszamy na naukę żeglowania na Optymiście lub Windsyrfingu. Grupy dzieci zapraszamy na naukę żeglowania na Omedze.

Szkolenie na patent żeglarza jachtowego

Kurs przygotowujący do samodzielnego prowadzenia jachtu żaglowego w zakresie uprawnień Żeglarza Jachtowego. Przyjemność żeglowania połączona z zagadnieniami teoretycznymi i nauką manewrowania. Po kursie będziecie mogli przystąpić do egzaminu na patent żeglarza jachtowego oraz samodzielnie i bezpiecznie sterować jachtem żaglowym.

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy ukończyli 14 lat. Na szkoleniu uczymy od podstaw. Szkolenie odbywa w grupach minimum 4 osobowych.